• dr hab. Tomasz Bernat, prof. US

Imię i nazwisko

dr hab. Tomasz Bernat, prof. US

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Instytut Ekonomii, Katedra Mikroekonomii

Ekonomia

Ekonomia, Zarządzanie

Zrealizowane oraz realizowane projekty badawcze :

Proecological restructuring for job, 2011-2015, Komisja Europejska, &-Program Ramowy, Marie Curie Action, IRSES

Journal of International Studies”

Studia i Prace Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego”

Marketing i rynek”

Entrepreneurship – Risk – Genes, experimental study. Part 1 – entrepreneurship and risk relations, Tomasz Bernat, Agnieszka Maciejewska-Skrendo, Marek Sawczuk. Journal of International Studies, 2016, Vol. 9 No 3, s. 270-278.

Przedsiębiorczość a wsparcie rodziny przy tworzeniu podmiotu gospodarczego na przykładzie badań studentów Uniwersytetu Szczecińskiego / Aleksandra Gąsior, Tomasz Bernat. Przedsiębiorczość i Zarządzanie, 2017, T.18 zesz. 12 cz. 1, s. 241-252.

Entrepreneurship and higher earnings expectations vs. risk of business set up, Prace Naukowe Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Tyt. nr 450: Polityka ekonomiczna 2016, nr 450, s. 25-34, DOI: 10.15611/pn.2016.450.02

Staże w krajach UE (Niemcy, Francja, Litwa) oraz poza UE (Szwajcaria, Ukraina)

Przedsiębiorczość” w połączeniu z biologią, kognitywistyką lub socjologią;

Ekonomia i decyzje ekonomiczne – podstawy decyzji ekonomicznych” w połączeniu z kognitywistyką lub biologią

tomasz.bernat@usz.edu.pl